You Are Here: Home » خبر و گزارش » سفر اروپایی داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان بزودی آغاز می شود!

سفر اروپایی داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان بزودی آغاز می شود!

سفر اروپایی داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان بزودی آغاز می شود!

کابل پرس: داکتر رمضان بشردوست وکیل مردم در پارلمان افغانستان بزودی سفر اروپایی خود را برای شرکت در چند کنفرانس و دیدار با شهروندان افغانستان در کشورهای اروپایی آغاز خواهد کرد.

داکتر رمضان بشردوست با اعلام این خبر به کابل پرس گفت که او روز سوم تا ششم اکتبر در کنفرانسی درباره افغانستان که از طرف انجمن همبستگی افغانستان و سویدن در شهر استکهولم برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

پس از این کنفرانس او راهی کشور آلمان شده و در کنفرانسی دیگر که به همت برخی از شهروندان افغانستان و آلمان برگزار شده شرکت می کند. وی تا اواخر ماه اکتبر در اروپا خواهد بود و دیدارهایی را با شهروندان افغانستان خواهد داشت.

داکتر رمضان بشردوست درباره سفر اروپایی خود به کابل پرس گفت که او می خواهد صدای اکثریت خاموش را به مالیات دهندگان کشورهای اروپایی و نسل جوان آنان که در افغانستان قربانی می شوند برساند.
او می گوید شدیدا علاقمند است تا از این فرصت استفاده کرده با مردم افغانستان در اروپا که می خواهند کشورشان از حالت فعلی بیرون شود نشست داشته باشد.
داکتر بشردوست می گوید مردم افغانستان در خارج از افغانستان معمولا گلایه و شکایت دارند که چرا شما در کنفرانس های ملی و بین المللی خارج از کشور سهم نمی گیرید. این یک فرصت مناسب است تا ما صدای داخل و خارج از افغانستان را با یکدیگر هماهنگ و همسان بسازیم.
وی می گوید در مدت ۱۱ سال درباره افغانستان معلومات، اخبار و تحلیل های متفاوت و متناقص منتشر شده که سردرگمی جامعه جهانی و افکار عمومی شان را باعث شده است. بنابراین کسانی که علاقه به امور افغانستان داشته و می خواهند حقایق را بدانند، این فرصتی مناسب برای دیدار و گفتگو می باشد.

کسانی که علاقمند به دیدار با داکتر رمضان بشردوست می باشند و یا انجمن ها و نهادهای مردم افغانستان در اروپا که مایلند نشست های مشترک مردمی در دیدار با داکتر بشردوست تدویر نمایند، می توانند از طریق دو ایمل زیر با ایشان به تماس شوند:
bashardost2014@gmail.com
info@ramazanbashardost.com

About The Author

Number of Entries : 14

تمام حقوق محفوظ و متعلق به داکتر رمضان بشردوست می باشد

Scroll to top